Domů » Kontakt, objednávky, ceník

Kontakt, objednávky, ceník

Děkuji Vám všem, kteří jste si mě vybrali jako fotografku. Děkuji Vám za Vaši důvěru a hlavně za krásné chvíle, které jsem s Vámi při fotografování mohla prožít. Při focení jsem šťastná a věřím, že mé štěstí se často přelévá i do mých fotografií...
Jsem šťastná, když můžu uskutečnit Vaše přání i sny a skrze mé fotky vyprávět Váš jedinečný příběh... 
zachytit jedinečné okamžiky Vaší krásy a štěstí.

Co nejraději fotím: PORTRÉTY, SVATBY, KULTURNÍ AKCE, REPORTÁŽE apod.

MÍSTA FOCENÍ: po celé ČR i v cizině, nyní nejčastěji Praha, Zlín, Jižní Čechy, Český ráj...
Focení může probíhat KDEKOLI, podle toho, jak se domluvíme.

Při portrétování doporučuji focení venku, protože tehdy bývají Vaše portréty mnohem přirozenější, veselejší i kreativnější. Prostě momentky. Je v nich víc šťávy a míň umělých póz. Víc atmosféry a často jedinečné světlo. A při focení si vždycky užijeme spoustu legrace. Focení venku je zábava i potěšení.

Ráda fotím i v ateliéru, kde se dá hezky vyhrát si s líčením, účesy, oblečením (či svlečením) a nejrůznějšími rekvizitami. Toto focení je náročnější na čas, lidi, peníze i postprodukci. I legrace bývá hodně, zábavné je měnit dekorace, klobouky, boty, šaty i hudbu. Radost mi přináší udělat Vás ještě krásnějšími.

CENY: se odvíjejí dle dohody a přání, místa, času, náročnosti i následného zpracování. Pište mi, prosím na e-mail: h.sunny@seznam.cz. Napište mi podrobně, jak, kde a kdy chcete být vyfoceni a já Vám ušiju focení na míru, přesně podle Vašich přání i snů.

Další nabídka: kalendáře nebo knihy z Vašich fotek

VÝUKA FOTOGRAFOVÁNÍ : všechny detaily a upřesnění na: h.sunny@seznam.cz


Portfolio


Galerie